Lielvārdes novada

siltumenerģijas ražošana un piegāde, dzeramā ūdens sagatavošana, notekūdeņu savākšana un attīrīšana, dzīvojamā fonda apsaimniekošana

Sazinies ar mums

Aktualitātes

Satiksmes ierobežojumi š.g. 24. martā.
2023. gada 24.martā, Lielvārdē, Lauku ielā posmā no Meža līdz Uzvaras ielai, sākot no plkst. 10:00 iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.
Lasīt vairāk

Vides akcija "Dod riepām otru dzīvi"
Šajā pavasarī Skrīveros, Koknesē, Ogrē un Lielvārdē atgriežas vides akcija "Dod riepām otru dzīvi"
Lasīt vairāk

Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu
SIA “LIELVĀRDES REMTE” informē, ka 2023.gada 24.februārī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (turpmāk – SPRK) iesniegts SIA “LIELVĀRDES REMTE” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts, kas aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2016. gada 14. janvāra lēmumu Nr.1/2 "Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika".
Lasīt vairāk

Informācija par parādu samaksu
SIA “Lielvārdes Remte”, kā māju pārvaldnieks un komunālo pakalpojuma sniedzējs Lielvārdē, Lēdmanē, Jumpravā, Dzelmēs un Kaibalā, nereti sastopas ar klientu maksātspējas problēmām. Jāsaka gan, ka pēdējos gados klienti ir kļuvuši apzinīgāki un kopējais klientu parādu apjoms nepieaug, bet gan katru gadu samazinās.
Lasīt vairāk

Par 2023.gada janvāra mēneša pakalpojumu rēķinu kavēšanos.
SIA “Lielvārdes Remte” informē klientus, ka kavēsies 2023.gada janvāra mēneša rēķinu izrakstīšana un nosūtīšana klientiem.
Lasīt vairāk